Активістів та митців запрошують до участі в семінарі “Збереження пам’яті задля побудови діалогу та примирення” в Івано-Франківську
13 Сер, 2016 20:07
1-4 вересня 2016 року в Івано-Франківську відбудеться семінар «Збереження пам’яті задля побудови діалогу та примирення в Україні» за участю українських фахівців та іноземних експертів. До участі в події запрошуються активісти з Донбасу та Криму, митці та культурні діячі, музейні працівники, правозахисники, соціологи, історики та експерти з питань історичної пам’яті.
Програма семінару передбачає ознайомлення з позитивним досвідом збереження історичної пам’яті в Україні та закордоном, освітні дискусії за участю музейних експертів і активістів, фахівців з питань історичної пам’яті з Німеччини, США, Польщі, України, повідомляє ГО “СТАН”.
Для участі у семінарі потрібно до 20 серпня включно заповнити реєстраційну форму за посиланням https://goo.gl/nEqJKz.
“Збройний конфлікт в Україні змушує по-новому поглянути на проблему примирення та збереження культурної спадщини, особливо на територіях, які безпосередньо постраждали від бойових дій. Програма воркшопу передбачає ознайомлення з позитивним досвідом збереження історичної пам’яті в Україні та закордоном, освітні дискусії за участю музейних експертів та активістів з Німеччини, США, Польщі, України тощо. Семінар складатиметься з трьох частин – закритої, освітньої та публічної”, – пишуть організатори.
Семінар проходитиме при підтримці National Endowment for Democracy в рамках проекту «Діалог та примирення в регіонах України», який спрямований на розбудову діалогу в регіонах України.
Також в рамках семінару буде презентовано проект «Luhansk’s Art & Facts – Збереження культурної спадщини Донбасу», який реалізовують спільно Goethe-Institut Ukraine та Молодіжна організація СТАН за підтримки Міністерства іноземних справ Федеративної Республіки Німеччина та за консультативної підтримки FHXB Friedrichshain-Kreuzberg Museum в Берліні.
До участі в події запрошуються активісти з Донбасу та Криму, митці та культурні діячі, музейні працівники, правозахисники, соціологи, історики та експерти з питань історичної пам’яті.
Організатори відшкодовують витрати відібраних учасників на дорогу, харчування та проживання.
Детальна інформація щодо організаційних моментів буде надіслана відібраним учасникам разом із запрошенням до участі в семінарі.
Для отримання додаткової інформації звертайтесь за адресою: [email protected] +380953495325