Франківські студенти побували на фармацевтичному заводі у Києві
24 Бер, 2017 21:09
Нещодавно студенти Івано-Франківського національного медичного університету учасники наукового гуртка побували на фармацевтичному виробництві у Києві.
Поїздка відбулася у супроводі завідувача кафедри організації та економіки фармації і технології ліків, професора Дмитра Семеніва, а також асистента Любомира Гаврищука за сприяння деканату фармацевтичного факультету та ректорату, інформують на сайті ІФНМУ.
Студенти дуже дякують за цей чудовий досвід. Далі — пряма мова учасників:
«3 березня, 8:55, поїзд «Івано-Франківськ – Київ» прибув на Центральний вокзал. Перше, що вразило – безкінечний потік людей, які пробігають повз, не помічаючи одне одного. Але це, прямуючи на фармацевтичний завод, не заважало нам милуватись архітектурним ансамблем сучасного міста, від якого віяло теплом і величчю.
Прибувши на новий завод «АСІНО ФАРМА-СТАРТ», заснований в 2003 році, нас привітно зустріли представники компанії. Трішки відпочивши, нам видали одноразові комплекти спецодягу, тим самим підтвердили, що дотримуються усіх вимог GMP. Пройшовши всі етапи підготовки, один з провідних спеціалістів ознайомив нас з основними етапами виробництва. Їхні масштаби нас вразили своєю потужністю, яка складає 1 млрд таблеток і 250 млн капсул в рік. А ще більше ми дізнались на презентації, в якій нам розповіли про основи всіх виробничих і бізнес процесів компанії. На сьогодні компанія виробляє 42 препарати-генерики.
Наступним пунктом нашої поїздки був Національний музей медицини України, який розташований у будинку колишнього Анатомічного театру, що збудований за проектом відомого архітектора Олександра Беретті. В ньому зібрані експонати, що прекрасно демонструють розвиток медицини на території України з стародавніх часів і до нашого часу. З першого погляду, музей не відрізняється від сотні інших, але інженерно-технічні засоби, які включають в собі художньо-технічні і аудіо-візуальні засоби допомагають відчути атмосферу минулого.
На кінець хочемо сказати, що Київ став ковтком свіжого повітря, який вмотивував нас ще більше розвиватись і розширив горизонт нашого відношення до майбутньої професії і світогляд в цілому».