Франківцям розповіли про тракційне лікування хребта

Автор: Борис Марія

29 Сер, 2017 16:23

Поділитись публікацією
Франківцям розповіли про тракційне лікування хребта

«Чому болить спина?» – думає людина і згадує, як безтурботно і легко вона рухалась раніше, виконувала різні нахили тулуба, легко діставала руками до підлоги, витримувала любі фізичні навантаження без будь-яких наслідків. Може здатись, що болить спина від старості. Але це не завжди так. Є багато причин, від яких болить спина і в молодому віці.

Біль в спині виникає при різних захворюваннях і станах хребта, які призводять до подразнення чи защемлення нервових корінців спинного мозку, розвитку запального процесу (радикуліт), обмеженню рухливості. Це остеохондроз хребта і спондильоз, які сковують рух, а також такі стани, як зміщення хребців, виникнення таких захворювань, як міжхребцева грижа та протрузія дисків, грижі Шморля, хвороба Бехтерева і багато інших захворювань, при яких болить спина. Вони можуть виникати практично в любому віці і залежать від багатьох факторів, про які ми і поговоримо в цій статті.

Хвороба виникає в результаті порушення цілісності міжхребцевого диска. Грижа, що утворюється при цьому, випинається назад або вбік, тисне на корінець нерва в місці його виходу зі спинномозкового каналу й спричиняє запалення з набряком. Судинно-нервовий пучок нижче грижі порушує своє нормальне функціонування. Найчастіше страждає область поперекового відділу хребта — болить поперек, задня поверхня ноги, включаючи п’яту і стопу, атрофуються м’язи, людина кульгає та втрачає працездатність. При шийно-грудному радикуліті порушується кровопостачання головного мозку. Це призводить до запаморочень, головних болів, порушення пам’яті, до хиткості ходи, з’являються болі в плечі й руці, спостерігається оніміння пальців, знижується м’язова сила.

 Побутує помилкова думка, що грижі треба обов”язково оперувати. Насправді лише 5–7 % хворих потребують хірургічного втручання. Звісно, оперативне втручання дає швидкий результат, але воно таїть у собі загрозу розвитку захворювання в інших відділах хребта, тому що не усуває причину появи міжхребцевої грижі, несе ризик післяопераційних ускладнень та вимагає тривалого реабілітаційного періоду.

Витяжіння, або тракційне лікування, застосовували з давніх-давен. Завдяки цьому створюється перепад тиску в міжхребцевій відстані, що дає можливість “усмоктати” грижу.

Для витяжіння використовується комп’ютерний тракційний стіл Тритон DTS. Він спеціально розроблений для витяжіння шийного, грудного та поперекового відділів хребта.

Комп’ютерний стіл дає можливість зробити ступеневе витяжіння хребта з максимальним навантаженням до 220 кілограмів. Апарат обладнаний зворотною міографією — зчитує електричний потенціал м’язів та передає на комп’ютер. Сила витяжіння і швидкість її наростання або ослаблення хребта регулюються автоматично відповідно до заданої величини і відображаються на моніторі комп’ютера. Будь-яке відхилення від заданої величини компенсується автоматично.

    Окрім грижі, тракції дають можливість лікувати всі захворювання хребта, здійснювати реабілітацію хворих після компресійного перелому хребта й оперованих з приводу грижі дисків (щоб не робити повторну операцію). Застосовуються при вивихах, артрозі та випадінні дисків, болях у суглобах, болях та защемленні нервових закінчень і навіть дитячому сколіозі.

    У лікувально-діагностичному центрі Святого Луки працює фізіотерапевтичний кабінет, де використовується унікальна вищесказана комп’ютерна установка «Тритон» для тракційної декомпресії (витяжіння) хребта (виробництво США). Завжди раді допомогти Вам і врятувати від болю в хребті. В нас Ви можете поєднати витяжіння з масажними процедурами та магнітотерапією. Зателефонуйте (0342) 72-47-31, (098) 417 88 31, (050) 940 07 81

Лікувально-діагностичний центр святого Луки

м. Івано-Франківськ, вул. Гарбарська 22

Деталі тут: http://medcentr.if.ua