Двісті кілограмів вареників наліпили прикарпатці для атовців (ФОТО)
13 Лис, 2017 20:15
Декілька останніх тижнів тривала акція по збору продуктів харчування та предметів першої необхідності для бійців Української Добровольчої Армії, які перебувають зараз на сході України.
Читайте також: У мережі розігрують оригінальну мапу з гільзи за донат на квадрокоптер для захисників
До акції долучилися студенти і викладачі Бурштинського торговельно-економічного коледжу, які наліпили і наварили протягом дня 200 кг вареників, щоб передати їх в зону АТО, інформує Штаб Яроша Івано-Франківськ.
«Національно-патріотичне виховання є першим пунктом в методичних рекомендаціях виховання підростаючого покоління. Останнім часом суспільство збайдужіло до проблем в зоні АТО, тому волонтерська діяльність набуває дедалі більшого значення, діти отримують новий досвід, вчаться відповідальності. Ми запропонували усім нашим учням долучитися до акції і з кожної групи зголосилися студенти, їм допомагають педагоги, майстри виробничого навчання, викладачі різних спеціальностей», – розповідає заступник директора з виховної роботи Бурштинського торговельно-економічного коледжу Ольга Голишівська.
Старший майстер навчального закладу Галина Сидоренко розповідає, що вареники цього дня готували із картоплі з смаженою цибулькою:
«Ми наповнюємо відро холодними варениками, щоб вони не злиплися, зверху заливаємо півлітра смальцю із шкварками і накриваємо пергаментним папером. Наші воїни зможуть на цьому смальці розігрівати собі вареники».
«Хочу подякувати усім учасникам акції і директору Бурштинського торговельно-економічного коледжу Андрію Козаку від імені тих хлопців, які зараз перебувають на теренах східної України. Воїни-добровольці і бійці збройних сил країни захищають зараз нашу країну від агресора. Ці вареники – це те тепло, яке ми повеземо від вас нашим воїнам. Вони побачать, що тут про них пам’ятають», – сказав волонтер Української Добровольчої Армії Іван Зобків.
На згадку волонтери зробили фото із прапором, освяченим на легендарній Осовій Поляні, урочищі на Рогатинщині, де у 1943-1944 роках було місце таборування сотень УПА.