Люди люблять свята і відпочинок. Тому як тільки закінчується літо, настає осінь і перші холодні дні, всі потихеньку починають готуватися до зимових свят. Що неодмінно варто встигнути зробити перед Новим Роком?
Безумовно, у кожної людини це може бути свій власний список справ, проте ми в цій статті постараємося дати універсальний чек-лист, за яким кожен бажаючий зможе підігнати свої справи і плани, зробивши настання головного свята року особливо святковим, пише polivaem. Отже, про те, що слід не забути зробити перед Новим Роком читаємо далі за спискомє
Новий Рік на носі: перелік важливих справ перед святом
- Переглянути план справ. Складання планів – це чудове заняття, яке прийшло до нас із Заходу. В кінці кожного року рекомендується складати план на наступний рік – в цьому плані вказувати справи, мрії, цілі. Протягом року цей план необхідно переглядати і коригувати свої дії. Особливо це важливо зробити в кінці року, щоб всі важливі намічені плани були напевно реалізовані.
- Придумати, як прикрашати будинок на зимові свята в новому році. Вирішити, що Ви будете прикрашати в цьому році – живе новорічне дерево або зважитеся нарешті на покупку штучної ялинки або сосни.
- Продумати процес святкування і справ на зимову відпустку. Часто люди стикаються з проблемою відсутності роботи на новорічні вихідні – коли всі справи вже були зроблені до свят, а попереду багато вихідних днів а робити особливо нічого. Дуже виручає в такій ситуації заздалегідь придумані заходи і справи на цей час. Важливо зробити це саме заздалегідь, щоб встигнути купити квитки на цікаві виставки, концерти тощо. Можливо виникне бажання покинути улюблене місто в пошуках пригод. І це не обов’язково повинні бути гірськолижні курорти, які, звичайно теж є відмінним варіантом зимового часу. Однак у світі маса цікавих і гарних місць. Просто потрібен час, щоб подумати про це і скласти план відпочинку.
- Подарунки. Перед походом по магазинах за подарунками, корисно мати перед собою список всіх людей, яких хотілося б привітати з настанням Нового Року, представляючи образи і вибираючи індивідуальний подарунок кожному. Звичайно, можна купити ялинкові іграшки всім друзям і родичам, але можна піти і більш оригінальним шляхом, підбираючи подарунок під особисті інтереси кожного.
- Святковий стіл і меню. Штучна ялинка – не єдина прикраса свята. Оригінально прикрашений стіл з різноманітними вишуканими стравами – ось справжнє надбання кожного будинку в новорічні свята. Всі господині прагнуть щороку додати на стіл нові і смачні страви, не забуваючи радувати своїх домочадців перевіреними улюбленими рецептами.
- Розвантаження будинку. Перед настанням нового щасливого року, в багатьох сім’ях добре закріпилася звичка проведення генерального прибирання будинку, що включає не тільки миття вікон і всіх важкодоступних місць, але також позбавлення домашнього простору від непотрібних речей. Хтось роздає непотрібні речі друзям, хтось віддає їх на благодійність, хтось спалює або просто викидає. Так чи інакше, звільнення будинку приносить свободу і радість всім учасникам процесу.
- Планування присадибного простору на наступний рік. Всі щасливі власники власного земельного простору можуть з радістю проводити години в плануванні того, що і де посадити або додатково облаштувати.
- Купити ялинкові іграшки. Згідно з традицією і народними повір’ями, на кожній ялинці в Новий Рік повинна бути одна нова іграшка, яка принесе щастя й удачу в будинок.
- Зустрітися з дорогими людьми. Напевно у кожної людини є люди, яких можеш не бачити роками, а теплота почуттів і відносин від цього не зменшується, а навіть навпаки – збільшується. Зимовий передсвятковий час дуже підходить для таких затишних і дорогих серцю зустрічей.
- Зупинитися і подумати. Коли всі справи зроблені і до свята все готово, саме час закрити очі і подумати. Про те, що було; про те, що є; про тих хто були; про тих, хто є. Подумати про минуле і помріяти про майбутнє. І нехай найзаповітніші мрії збудуться в цьому Новому Році у кожного!