Важливо поєднати роботу влади всіх рівнів, рятувальників, правоохоронців та медиків, – Прощук про ліквідацію негоди
25 Чер, 2020 09:04
Серед п’яти областей, які опинились в пастці негоди Франківщина постраждала найбільше. Тут працюють понад 1500 гвардійців, рятівників та поліцейських, в регіон передислоковано чотири гелікоптери. Вони проводять евакуацію, доставляють гуманітарну допомогу, продукти, товари першої необхідності.
Читайте також: Парламент проголосував за старт реформи управління відходами, - нардеп Едуард Прощук
Народний депутат України з Прикарпаття Едуард Прощук інформує, що на засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ухвалили комплекс невідкладних заходів для подолання наслідків стихійного лиха. За його словами, важливо синхронізувати роботу місцевої, обласної та центральної влади, а також рятувальників, правоохоронних органів та медиків.
“Прем’єр-міністр Денис Шмигаль та міністр внутрішніх справ Арсен Аваков запевнили, пріоритет – евакуація та розміщення людей, які втратили житло, далі – розчищення загат, які утворились. Маю інформацію щодо населених пунктів в межах округу, які постраждали від негоди та інформація оновлюється щогодини:
Калуш, Кропивник, Мостище, Сівка-Калуська, Студінка, Середній Бабин, Боднарів, Голинь, Завій, Копанки, Пійло, Томашівці, Тужилів, Верхня, Завадка, Степанівка, Гуменів, Збора, Болохів, Негівці, Перевозець, Довпотів, Новиця, Зелений Яр, Добровляни, Старий Угринів, Підмихайля, Бережниця, Середній Угринів, Козарі, Журавеньки, села Галицького району. Новицька, Войнилівська та Верхнянська ОТГ”, – пише Прощук.
За прогнозами Гідрометцентру, паводкова ситуація має стабілізуватися до кінця цього тижня. Опади поступово припиняються. Але можливе суттєве підвищення води в водоймах регіону, зокрема в Дністрі. Тому ситуацію необхідно постійно тримати на контролі.
Якщо є загроза життю та здоров’ю ☎️ телефонуйте 101,
гаряча лінія голови Івано-Франківської ОДА – ☎️ 0800501554