Офісне крісло сучасного формату є конструкцією з регулюваннями, які роблять її більш комфортною і зручною для користувача. Вона відрізняється функціональністю, красивим зовнішнім виглядом, ергономічним складанням.
Над створенням цього предмета меблів працюють не лише майстри, а й дизайнери, передові інженери та навіть лікарі-ортопеди. Можна купити крісло офісне в Україні, обравши його за такими критеріями як якість, стиль, дизайн, надійність, міцність матеріалів.
Елементи офісних крісел
При виборі офісних крісел потрібно звертати увагу на складові моделі, тому що від них часто залежить комфорт використання:
- Сидіння та спинка. Найчастіше виконуються з синтетики або комбінованих матеріалів. Але найголовніше, щоб вони добре пропускали повітря, тоді сидіти буде комфортно, а ви не відчуватиме, що вам спекотно, особливо в літній сезон. Найкращою оббивкою вважається натуральна шкіра, але такі вироби є досить дорогими, тому їх використовують або в обстановці домашнього кабінету або в приміщенні, де працює директор. Звертайте увагу не тільки на зовнішній вигляд тканин, але на їх практичні характеристики – як довго вони служать, чи не протираються, чи мають просочення, яке захищає поверхні від проникнення вологи.
- Ролики. Найчастіше вироби оснащуються колесами, які дозволяють сидячому вільно пересуватися офісом, не встаючи зі свого робочого крісла. Це заощаджує час, а також створює зручність, коли модель потрібно пересунути на інше місце. Зазвичай ролики роблять з нейлону, поліпропілену або поліуретану. Нейлонові коліщата вважаються найтвердішими та «невбивними». Це найкращий варіант для підлогового покриття, яке не шкода зіпсувати. Поліуретанові ролики більш еластичні та м’які, ідеальні для паркету.
- Газліфт. Це своєрідний амортизатор, який дозволяє настроювати висоту сидіння. Без газліфта модель не буде такою сучасною та зручною у використанні. Тільки цей елемент обов’язково має відповідати стандартам якості. Тоді виріб довго експлуатуватиметься і не потребуватиме ремонту. Подібні конструкції здатні витримувати досить великі навантаження та не виходити з ладу.
- Хрестовина. Це один із найважливіших елементів, який має непросту конструкцію. Від його якості, зносостійкості та міцності залежить термін експлуатації всього виробу. Хрестовина має щодня витримувати серйозні навантаження від 750 до 1200 кг. Такий показник говорить про те, що крісло прослужить його господареві багато десятків років, навіть якщо використовувати його постійно. На довговічність та стійкість хрестовини впливають матеріали, що використовуються при виробництві. Хромований метал вважається найбільш надійним, а ще виглядає гарно. Але пластик не можна скидати з рахунків: якщо він гарної якості, однорідний, то він теж прослужить чимало років. Дерево теж вважається одним із міцних та практичних матеріалів, який при цьому виглядає розкішно.
- Підлокітники. Є не у всіх моделях, але створюють багато комфорту людині, яка сидить за комп’ютером та багато працює. Ці елементи часто робляться як із пластику, так із металу та дерева. А м’які накладки дозволяють відпочивати рукам.
- Механізми. У сучасних моделях є механізми, за допомогою яких можна регулювати нахили сидіння, спинки, підголовника, створювати всі зручності людині, щоб вона, перебуваючи тривалий час на одному місці, відчувала себе відпочившою. Наприклад, синхронний механізм дозволяє встановити найбільш зручне положення виробу, а також нахилятися у будь-які сторони разом із кріслом. Усі показники можна зафіксувати за бажанням.
Підлокітники та підголовник можна зустріти не у всіх моделях крісел. Однак, такі елементи здатні значно підвищити комфорт, що сидить, що особливо актуально при тривалій роботі. Підлокітники можуть виконуватись із пластику, дерева або металу. Додаткову зручність забезпечують м’які накладки. У деяких моделях передбачені механізми регулювання висоти підлокітників і підголовника.
Купуйте якісні сучасні офісні крісла в Україні на сайті KupiStul.ua та отримайте максимум переваг від співпраці з нами.