Сотні працівників юстиції висловили Президенту та Генпрокурору обурення “сміттєвою” люстрацією свого керівника

Автор: Турій Роман

10 Кві, 2015 16:30

Поділитись публікацією
Сотні працівників юстиції висловили Президенту та Генпрокурору обурення “сміттєвою” люстрацією свого керівника

Працівники органів юстиції Прикарпаття висловили своє обурення на дії представників «Правого сектора», що мали місце 09 квітня 2015 року в м. Івано-Франківську.

Читайте також: Інструментальну музику та гуморески подарували прикарпатці писанковому місту (ФОТО)

Текст їхнього звернення до Президента та керівників силових відомств держави отримала “Галка“.
Тут нагадують – активісти “Правого сектору”, не вислухавши жодних пояснень, завдавши тілесних ушкоджень вивели з адміністративного приміщення Василя Кавацюка, публічно знущалися над ним, силоміць вкинули у сміттєвий контейнер, закидали автомобільними шинами, облили зеленкою, розірвали на ньому одяг та провезли вулицями міста, принижуючи при цьому честь і гідність громадянина. В результаті цих зухвалих дій керівник управління юстиції отримав значні тілесні ушкодження та перебуває у лікарні.

“Особливий цинізм викликає те, що все це представники «Правого сектора» робили під гаслами Майдану з вигуками «Слава Україні!», «Героям слава!». Такі їхні дії ми розцінюємо як наругу над пам’яттю «Небесної сотні» і над пам’яттю тих героїв, які загинули, захищаючи незалежність України на Сході. Адже Майдан боровся за те, щоб в нашій державі панували Європейські цінності”, – звертаються юристи.

Також юристи звернули увагу на те, що “всі ці зухвалі і злочинні дії відбувалися за присутності представників міліції, які жодним чином не зреагували, чим саме потурали вчиненню неправомірних дій. Ми задаємося питанням: «Чому представники «Правого сектора» дозволяють собі застосовувати силові дії щодо людей, а правоохоронні органи цьому не перешкоджають, тобто фактично не захищають своїх громадян?»”, – резонно запитують працівники юстиції.

Тож вони вимагають дати належну оцінку діям “Правого Сектору” та бездіяльності міліції. Це звернення підтримали понад 400 працівників органів юстиції. Його направили Президенту, Генпрокурору, міністру МВС та Уповноваженому ВР з прав людини.

Теги: