А молодь голосуватиме пообіді. Як обирають президента у студентському гуртожитку (ФОТО)

Автор: Костинюк Олександр

31 Бер, 2019 14:06

А молодь голосуватиме пообіді. Як обирають президента у студентському гуртожитку (ФОТО)

31 березня в державі – вибори Президента України. О 8-ій годині ранку в Івано-Франківську свої двері відчинили виборчі дільниці. 

Спеціально для читачів “Галки” журналісти сьогодні відвідують цікаві дільниці в місті. Одна з таких – №260942 – знаходиться у студентському гуртожитку №5 на вулиці Сухомлинського.

Голова ДВК Надія Петрушенко розповідає, що дільниця нині відкрилася вчасно, без жодних проблем. Голосування проходить спокійно. Загальна кількість виборців – 2234, а станом на 11:00 проголосували лише 200 осіб.

“Розпочали роботу сьогодні з гімном України та молитвою. Наразі не було жодного випадку порушень. Великого напливу людей поки немає. Переважна більшість виборців на нашій дільниці – це студенти. А так як багато з них ще не приїхали зі своїх домів до міста, то очікуємо більшу виборчу активність після обіду та ближче до вечора”, – зазначила Надія Петрушенко.

Голова ДВК відзначила, що вперше працює на дільниці в студентському гуртожитку, але одразу помітила, як активно молодь бере участь у виборах.

“Якщо раніше ми говорили, що молодь не відзначалася великою активністю на виборах, що більше було представників середнього покоління, то зараз усе змінилося. Студенти серйозно налаштовані – вони голосують, багато з них працюють у комісіях на різних дільницях.  Багато було випадків, що молоді люди змінювали дільниці за місцем роботи чи навчання, щоб проголосувати. Національна свідомість молоді виросла – всі чекають змін і намагаються їх творити”.

Студентка Яна Шуміліна каже, що для неї вибори президенти – це, перш за все, волевиявлення.

“Своїм голосом я показала, кого хочу бачити президентом України. Ішла на вибори з позитивним настроєм і з надією, що мій вибір буде вдалим. Думки, щоб не йти голосувати, навіть і не виникали”

Студент Микола Качинюк наголошує – краще прийти і зробити свій вибір, щоб його не зробили за тебе.

“Важко сказати, що саме зараз для мене означають вибори президента, бо я вважаю, що наразі немає гідних кандидатів на цей пост. Але я таки прийшов проголосувати. Краще я зроблю вибір, ніж його зроблять за мене”.

Дівчата-політологи Ярина Ракущинець і Тетяна Шевчук кажуть, прийти і проголосувати зобов’язує і професія, і громадянська позиція.

“Це важливий етап у державотворенні, у створенні європейської країни. На вибори ми йшли з хорошим настроєм. Ярина навіть вперше сьогодні проголосувала (сміються, – ред.). Не прийти ми просто не могли”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Майже режимна дільниця. Як голосують за президента у інфекційній лікарні (ФОТО)

Дільниця тут, там і там. Як у фойє франківської школи працюють одразу три ДВК (ФОТО)

“Прийди і проголосуй!”, – мер Франківська вже віддав свій голос на виборах (ФОТО)

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...