Майже режимна дільниця. Як голосують за президента у інфекційній лікарні (ФОТО)

Автор: Зелінська Таня

31 Mar, 2019 11:41

Майже режимна дільниця. Як голосують за президента у інфекційній лікарні (ФОТО)

31 березня у державі – вибори Президента України.

Спеціально для читачів “Галки” нині журналісти відвідують цікаві дільниці в Івано-Франківську. Одна з таких знаходиться на території Івано-Франківської обласної клінічної інфекційної лікарні – спецдільниця №260948.

Голова ДВК Олег Ядуш розповідає, що їхня дільниця без проблем відкрилась сьогодні зранку рівно о восьмій годині. Загальна кількість виборців – 36 людей, і всі вони пацієнти лікарні. На такій маленькій дільниці Ядуш працює вперше, на минулих виборах був на таких, де по кілька тисяч виборців.

За ранок встигли проголосувати тільки члени комісії, яких тут дев’ять чоловік, а пацієнти інфекційної поки що снідають та відвідують різні процедури.

“У нас на дільниці 210 бюлетенів для 36 виборців. Проголосували члени виборчої комісії, а на пацієнтів чекаємо десь з 15:00 до 17:00, коли в лікарні так званий “тихий час”. Список виборців тут постійно змінювався, бо хтось виписався, хтось поступив. Вже сьогодні було таке, що прийшла людина, а її в списку немає, бо за три дні до виборів нам мали б уточнити списки виборців, та цього не сталось “, – говорить Ядуш.

Голова зізнається, що на цій дільниці йому трохи нудно, бо мало людей. Ядуш додає, що спілкувався з головою комісії, який був в інфекційній на минулих виборах. Той розповів, що тоді проголосували тільки троє людей з 55. Та атмосфера тут позитивна – члени комісії спілкуються між собою, розказують один одному щось про себе.

Членкиня комісії Діна Вацкус каже, що прийшла на вибори в позитивному настрої, сподівається, що все буде добре. Розмови з колегами – не політичні. Встигає розказати, що співає в хорі ветеранів “Бойові друзі”, вони їздять по районах та виступають для прикарпатців.

“Я, як завжди, прийшла у гарному настрої, ходжу на вибори кожного разу, не пам’ятаю, щоб пропускала, а ще завжди в комісії. Надіюсь, що і цей раз все буде добре. Та на цій дільниці трохи незвично, бо людей мало, але спілкуємось між собою”, – говорить Вацкус.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дільниця тут, там і там. Як у фойє франківської школи працюють одразу три ДВК (ФОТО)

А молодь голосуватиме пообіді. Як обирають президента у студентському гуртожитку (ФОТО)

“Прийди і проголосуй!”, – мер Франківська вже віддав свій голос на виборах (ФОТО)

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry