Чутки про своє звільнення Гончарук назвав маніпуляцією

Автор: Турій Роман

31 Жов, 2014 14:36

Чутки про своє звільнення Гончарук назвав маніпуляцією

Голова Івано-Франківської облдержадміністрації Олег Гончарук у звичному режимі продовжує працювати на посаді, а розмови про своє звільнення характеризує не більше ніж плітки.

Читайте також: Нетверезий працівник охоронної фірми влаштував стрілянину біля франківського вокзалу

«Приймає рішення про призначення на посаду голови облдержадміністрації виключно Президент, − підкреслив у коментарі представникам засобів масової інформації Олег Гончарук, – наскільки мені відомо, жодних розмов про зміну голови облдержадміністрації, призначення на цю посаду кандидатури Анатолія Матвієнка чи моє переведення на роботу в Київ, про що активно повідомляли у мас-медіа, наразі не велося. Плітки про це є скоріше виявом політичних маніпуляцій та прагненням штучно розхитати ситуацію на тлі можливих кадрових ротацій».

Відповідаючи на запитання, голова облдержадміністрації зазначав: наразі основні завдання, над якими працюватиме обласна влада, стосуватимуться формування бюджету на наступний рік, вирішення соціально-економічних питань.

«Серйозно розглядаємо бюджетні питання, адже бюджет формуватиметься в тому числі з урахуванням очікуваного проведення децентралізації, − зазначив Олег Гончарук. − Переформатовуємо всі свої зусилля для того, щоб 2015 рік пройти рівно, без ексцесів і потрясінь. Працюю над тим, щоб створити дієву команду».

Як відомо, 30 жовтня “Українська правда” назвала відомого українського політика Анатолія Матвієнка претендентом на посаду голови Івано-Франківсьої ОДА.

Однак за дослідженням “Галки”, навіть при бажанні він не зможе очолити Прикарпаття, оскільки в минулому був комуністом, та не пройде люстрацію.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...