Гелетей має відповісти за ситуацію в зоні АТО, а не просто змінити посаду, – екс-голова Луганської ОДА

Автор: Людмила Баран

15 Oct, 2014 15:20

Поділитись публікацією
Гелетей має відповісти за ситуацію в зоні АТО, а не просто змінити посаду, – екс-голова Луганської ОДА

Колишня в.о. губернатора Луганщини Ірина Веригіна на прес-конференції в Івано-Франківську сказала, що екс-міністр оборони Валерій Гелетей мусить відповісти за свою непрофесійність, а не просто змінити посаду.

Читайте також: "Очі Арти": волонтери повідомили про великий контракт на закупівлю БПЛА

“Зняли Гелетея, а хто буде нести відповідальність?”, – запитує Ірина Веригіна. – Людина не відповіла по закону. Його зняли з однієї посади, на іншу перевели. Я вважаю, що це протизаконно. Особа, яка призвела до загибелі багатьох людей, яка не вміла командувати, не має права зайняти посаду”.

Вона додала, що міністром оборони має бути фахівець, який розуміє ситуацію в зоні бойових дій, людина, яка “спить в одному окопі з солдатами”.

Водночас політична діячка не знає, чи відповідає цим критеріям новий міністр оборони Степан Полторак. “Його ще тільки призначили, його ще треба перевірити”, – зауважила Ірина Веригіна.

Як відомо, 14 жовтня на сесії Верховної Ради  новим міністром оборони затвердили командувача Нацгвардії Степана Полторака, якого запропонував Президент Порошенко.

Нагадаємо, 12 жовтня Петро Порошенко звільнив Валерія Гелетея. Він був призначений на посаду начальника управління Державної охорони, яку займав до того, як став міністром оборони.