Голос соцмереж: реакція франківців на матір, яка залишила немовля у “Вікні життя”

Автор: Застава Максим

03 Jun, 2020 10:38

Поділитись публікацією
Голос соцмереж: реакція франківців на матір, яка залишила немовля у “Вікні життя”

Як інформувала “Галка”, близько 18 години другого червня під міською дитячою лікарнею на вулиці Чорновола в Івано-Франківську невідома особа залишила немовля.

Хлопчика залишили у так званому “Вікні життя” – спеціальному пункті, де жінка, яка хоче відмовитися від новонародженої дитини, анонімно може залишити своє немовля.

“Жінка залишила недоношеного хлопчика вагою 2.400 грам та зростом 46см. Поруч була упаковка памперсів та банка з дитячим харчуванням. За мить малюк оглянутий черговим лікарем та реаніматологом. На щастя, здоров’ю та життю дитини нічого не загрожувало”, – йдеться у повідомленні дитячої лікарні у Фейсбуці.

У соцмережі новина викликала жваве обговорення. Переважна кількість коментаторів не засуджувала жінку, мовляв, різне трапляється в житті.

Віра Галяс Головне, що не викинула на сміття, чи чого гірше….

Христина Бойців Мама молодець! Не втопила у вигрібній ямі, не залишила помирати з голоду у зачиненій квартирі і ще море варіантів про які через день розказують у новинах, тепер точно всім містом будемо на памперси і суміші збирати, він буде в теплі, безпеці і доглянутий! А пізніше, можливо і у люблячій сім‘ї

Khrystyna Tymkiv Навіть, якби знали обставини, хто ми такі, щоб осуджувати?
А давайте почнемо говорити про вбитих в абортах, а не про врятованих у вікні життя.

Лілія Облещук Головне що з дитиною все добре. Не нам судити, є для цього Бог.

Mila Zapukla хтозна, які обставини заставили бідолашну прийняти таке болюче рішення! Але й дитинки шкода: тільки прийшла на світ, але вже нікому не потрібна!

Mashulichka Shtander Молодець,що зберегла йому життя…а Бог йому прихисток допоможе знайти.

Ірина Пипич Я вже писала десь під таким постом,але ще тут напишу,всяке може бути,може матуся прочитає.Матусечко,забери синочка,ти сильна і все здолаєш,я впевнена,що є багато хороших людей,які допоможуть тобі,потрібно просто оглянутись. Ви потрібні один одному.

Яна Павляк Думаю мамі було важко це зробити. Наявність памперсів та дитячого харчування багато про що говорить. Хотілось би, щоб життя жінки змінилося і її доля ще перетнулася з долею сина. А маляті – здоров’я.

Костянтин Табакаєв Навіть уявити не можу, що мало статися, щоб мати відмовилася від своєї дитини. Добре, що не вбила дитину, не викинула на смітник, як це буває. У хлопчика тепер все буде добре, але чи буде все добре з жінкою? Це ж народила десь без медичної допомоги, дитинку не доносила.

Не обійшлося й без засуджень.

Vita Kuziv Бідненька дитинка! Тільки народилась ,а вже такі випробування! Як можна так поступити.

Христина Мушка Боже,дай здоров’я дитинці, а мамі розуму.

Люба Горчак це не мама а нелюд!

Svitlana Stefanenkova *ука,а не мама!

Vira Bila А знаєте, у цього хлопчика є також батько. Чому ніхто про нього не згадує? Всі питання, як завжди, до мами …