Під міською дитячою лікарнею знайшли немовля – мати анонімно залишила недоношеного хлопчика (ФОТО)

Автор: Турій Роман

02 Jun, 2020 22:43

Під міською дитячою лікарнею знайшли немовля – мати анонімно залишила недоношеного хлопчика (ФОТО)

Близько 18 години другого червня під міською дитячою лікарнею на вулиці Чорновола в Івано-Франківську невідома особа залишила немовля.

Поруч були пачка підгузників та дитяче харчування, пише “Галка”.

Хлопчика залишили у так званому “Вікні життя” – спеціальному пункті, де жінка, яка хоче відмовитися від новонародженої дитини, анонімно може залишити своє немовля.

“Цей бебі – бокс може запобігти випадкам, коли немовля залишають у небезпеці, а також допомогти жінці уникнути суспільного осуду. З 2014 року діє “Вікно життя” у КНП “МДКЛ” Івано-Франківської міської ради. За час його існування не було жодної дитини. І ось 2.06 близько 18 години недоношений хлопчик вагою 2.400 грам та зростом 46см, поруч упаковка памперсів та банка з дитячим харчуванням. За мить малюк оглянутий черговим лікарем та реаніматологом. На щастя, здоров’ю та життю дитини нічого не загрожувало”, – йдеться у повідомленні дитячої лікарні у Фейсбуці.

Оперативно спрацювали працівники ювенальної превенції та служби справах дітей, яким медики повідомили про даний випадок.
Згідно статутної діяльності, заклад обслуговує дітей з 28 днів життя, а тому для детального обстеження та подальшого спостереження дитина повинна бути переведена в спеціалізоване відділення для новонароджених ОДКЛ.
Медики лікарні мають надію, що малюк буде рости здоровим та щасливим, і обов’язково відчує турботу та тепло материнських рук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Поліція шукатиме матір, яка підкинула немовля під лікарню, але відповідальність жінці не загрожує

Голос соцмереж: реакція франківців на мати, яка залишила немовля у “Вікні життя”

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

  • like 4
  • like
4
Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry