Голос соцмереж. Суд вказав знести капличку та хрести поблизу міського озера

Автор: Єва Жасминова

22 Aug, 2019 19:17

Голос соцмереж. Суд вказав знести капличку та хрести поблизу міського озера

Як раніше писала “Галка”, суд зобов’язав прибрати капличку та хрести зі спірної ділянки поблизу міського озера.

Господарський суд Івано-Франківської області визнав незаконним рішення виконкому про надання дозволу встановлення каплиці на Південному Бульварі неподалік міського озера у Франківську, а церкву зобов’язав звільнити земельну ділянку від тимчасових споруд і будівельних матеріалів.

Франківці у соціальних мережах висвовлюють різні думки з цього приводу. Погляди містян розділились: деякі вважають, що капличці там не місце, інші ж вважають, що саме там повинна бути ще одна церква.

Max Novak  пише: “Правильно! Мають ті сектанти свої церкви, хай там і поклоняються своїм бабайкам, а засирати місто своїми середньовічними ідолами не потрібно”.

Ірина Ірина питає: “Де влада, котра дбає про озеленення міста, а не про “збагачувальні камяниці?”

Оксана Андрусяк пише: “А кому підніметься рука на освячене піднімати руку, вже таке було в 70-их, що різали хрести, руйнували каплиці – тепер розплачуються”

Mariya Oleksuk пише: “За таке настане Господня кара на тих хто прийняв таке рішення і на тих хто буде виконувати!”

Галина Філіпова пише: “Маю великі сумніви, що хтось наважиться хрести викорчовувати …”

Наталя Шекета пише: “Нікому нічого не буде, бо не мають ті хрести нічого спільного зі святістю і духовним, не намолені. Не рівняйте до хрестів тих храмів, каплиць, придорожніх і т.д. що руйнували за совітів.”

Матильда Міхейчук пише: “У нас всі так відвойовують території. Ніхто цю капличку не ставив з Божими намірами, всевишній все бачить.”

Olga Grytsan пише: “Ок, капличка, хрести-все заберуть. Але коли там почнеться будова чергового ЖК, всі суди будуть успішно програні. І я не сумніваюся, що всі дописувачі стануть стіною і не дадуть забудувати останню зелену ділянку міського озера…На жаль, більшість хвилює, чому там хрести, а не чому там буде будова.”

Nataliya Suprunenko пише: “Таке враження, що церква чи каплиця має стояти у кожному дворі – це вже до віри немає стосунку, на мою думку, це вже бізнес та святотатство. Церков багато – віруючих мало – бо то не віра – коли лихословиш, обкрадаєш, обманюєш, хамиш, а потім церкву чи каплицю побудував, чи гроші пожертвував і – став кришталево чистим, можна все спочатку. Це просто фарс.”

Olga Sabadah пише: “Заберуть хрести, побудують висотку і ще парканом обнесуть, будете обходити сотими стежками – так побудували на набережній в Пасічній, що годі і пройти до річки”

 

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry