Голос соцмереж. Суд вказав знести капличку та хрести поблизу міського озера

Автор: Єва Жасминова

22 Aug, 2019 19:17

Поділитись публікацією
Голос соцмереж. Суд вказав знести капличку та хрести поблизу міського озера

Як раніше писала “Галка”, суд зобов’язав прибрати капличку та хрести зі спірної ділянки поблизу міського озера.

Господарський суд Івано-Франківської області визнав незаконним рішення виконкому про надання дозволу встановлення каплиці на Південному Бульварі неподалік міського озера у Франківську, а церкву зобов’язав звільнити земельну ділянку від тимчасових споруд і будівельних матеріалів.

Франківці у соціальних мережах висвовлюють різні думки з цього приводу. Погляди містян розділились: деякі вважають, що капличці там не місце, інші ж вважають, що саме там повинна бути ще одна церква.

Max Novak  пише: “Правильно! Мають ті сектанти свої церкви, хай там і поклоняються своїм бабайкам, а засирати місто своїми середньовічними ідолами не потрібно”.

Ірина Ірина питає: “Де влада, котра дбає про озеленення міста, а не про “збагачувальні камяниці?”

Оксана Андрусяк пише: “А кому підніметься рука на освячене піднімати руку, вже таке було в 70-их, що різали хрести, руйнували каплиці – тепер розплачуються”

Mariya Oleksuk пише: “За таке настане Господня кара на тих хто прийняв таке рішення і на тих хто буде виконувати!”

Галина Філіпова пише: “Маю великі сумніви, що хтось наважиться хрести викорчовувати …”

Наталя Шекета пише: “Нікому нічого не буде, бо не мають ті хрести нічого спільного зі святістю і духовним, не намолені. Не рівняйте до хрестів тих храмів, каплиць, придорожніх і т.д. що руйнували за совітів.”

Матильда Міхейчук пише: “У нас всі так відвойовують території. Ніхто цю капличку не ставив з Божими намірами, всевишній все бачить.”

Olga Grytsan пише: “Ок, капличка, хрести-все заберуть. Але коли там почнеться будова чергового ЖК, всі суди будуть успішно програні. І я не сумніваюся, що всі дописувачі стануть стіною і не дадуть забудувати останню зелену ділянку міського озера…На жаль, більшість хвилює, чому там хрести, а не чому там буде будова.”

Nataliya Suprunenko пише: “Таке враження, що церква чи каплиця має стояти у кожному дворі – це вже до віри немає стосунку, на мою думку, це вже бізнес та святотатство. Церков багато – віруючих мало – бо то не віра – коли лихословиш, обкрадаєш, обманюєш, хамиш, а потім церкву чи каплицю побудував, чи гроші пожертвував і – став кришталево чистим, можна все спочатку. Це просто фарс.”

Olga Sabadah пише: “Заберуть хрести, побудують висотку і ще парканом обнесуть, будете обходити сотими стежками – так побудували на набережній в Пасічній, що годі і пройти до річки”