Комунальники почали готувати місто до свят, які цього року будуть без шику (ФОТО)

Автор: Людмила Баран

08 Гру, 2014 13:27

Поділитись публікацією
Комунальники почали готувати місто до свят, які цього року будуть без шику (ФОТО)

На Вічевому майдані розмістили підставку для новорічної ялинки. Саме дерево також привезуть сьогодні, 8 грудня, а завтра зранку встановлять.

Читайте також: “Поки триває війна, дороги – це десята справа”, – головний комунальник Франківська Михайло Смушак

Про це “Галці” розповів Михайло Смушак – директор Департаменту комунального господарства, транспорту і зв’язку.

За його словами, прикраси для ялинки обрали іншої кольорової гамми, ніж минулого року: не жовто-сині, а синьо-срібні. Також будуть додаткові елементи освітлення.

Цікаво, що 22-метрова ялинка, яка прикрасить Вічевий майдан на новорічно-різдвяні свята, росла неподалік головної ялинки країни, яку в суботу відправили до Києва. Обидві – з села Вишнівці Надвірнянського району.

Крім того, гірляндами прикрасять дерева на головній алеї парку Шевченка. Також елементи зовнішнього освітлення планують встановити на Острові кохання для того, щоб молодим людям було приємніше проводити там час на свята.

Як зазначив Михайло Смушак, нових прикрас цього року не закуповували.

“Стараємося максимально економити. Не робити свята  дуже шикарними. Це неправильно, якщо ми будемо тут святкувати в час, коли наші військові мерзнуть в окопах на Сході. Звичайно, зробимо так, щоб діти відчули це свято, і трошки відчули дорослі. Нічого помпезного не плануємо, але місто буде гарним”, – зауважив директор Департаменту комунального господарства.

Що ж до ситуації з вимкнення світла в області, він пояснив: святкова ілюмінація споживає небагато електроенергії і глобального впливу на економію немає.