“Мене розпитували про Україну і про Пласт у нас”, – юна франківка розповіла про таборування у Канаді (ФОТО)

Автор: Зелінська Тетяна

02 Вер, 2019 13:20

Поділитись публікацією
“Мене розпитували про Україну і про Пласт у нас”, – юна франківка розповіла про таборування у Канаді (ФОТО)

Пластунка з Івано-Франківська відвідала табір “Золота Булава” у Канаді.

Читайте також: Місцеві буровики закупили військовим в АТО теплого одягу (ФОТО)

Юначка з куреня ч. 56 ім. Мілени Рудницької Оксана Третяк мандрувала до табору “Золота Булава”, що знаходиться у Канади, про це повідомляють у спільності “Пласт Івано-Франківськ”.

Вишкільний табір “Золота Булава” є для юнаків та юначок. Цей табір кілька десятиліть поспіль успішно проходить у Канаді, і вже більше 25 років – в Україні. Табір орієнтований на 14-16-річних лідерів маленьких груп, та ставить за мету познайомити юнацтво із принципами ефективного провідництва, дати кожному учаснику нагоду реалізації його провідницьких якостей, сприяти повному розумінню пластової ідеї. Тут вони вчаться планувати свою роботу, створювати ефективну команду та співпрацювати у гуртку.

Юна франківка розповіла про свою мандрівку до Канади.

“Цього року мені пощастило бути учасницею крайового вишкільного табору “Золота Булава” у Канаді. Сам табір розташований на пластовій Січі у місті Ґрафтон. За день до відкриття табору учасники, які приїжджали з інших міст, зустрічалися у пластовій домівці міста Торонто, де був спільний спів з Вадимом Краснооким з гурту Mad Heads”, – говорить Третяк.

Вона додає, що зустріла багато цікавих людей, більшість пластунів – мешканці самої Канади. Також були представники з Америки, інформує “Галка”.

“Всі вони раді тому, що познайомилися з дівчиною, представницею з України. Багато мене розпитували про Україну, про діючий в Україні Пласт.

За проведений в таборі час учасників багато навчали провідництву, системі оцінювання, тобто точкуванню, яке відрізняється від звичайного. Кожна дитина оцінювала свої набуті знання і навички та своїх членів гуртка. У таборі була “чергова” бунчужна: за весь проведений час у таборі кожні дві учасниці гуртка мали шанс спробувати себе у ролі бунчужної. Цікава ситуація та, що кожному гуртку давали завдання зорганізувати і спроектувати свою акцію для табору. Наш гурток, членом якого я була, зорганізував свято Івана Купала”, – ділиться спогадами франківка.

Третяк говорить, що в останні дні було дуже спекотно, це не завадило пластунам відпочивати та розважатися “на повну”.

Теги: