Міліція не встановила причетності міського депутата до фактів бандитизму та корупції (ДОКУМЕНТ)

Автор: Вадим Войтик

15 Гру, 2014 08:41

Поділитись публікацією
Міліція не встановила причетності міського депутата до фактів бандитизму та корупції (ДОКУМЕНТ)

Міський відділ внутрішніх справ не встановив причетності депутата Івано-Франківської міської ради Михайла Сеньківа до фактів бандитизму та корупції. Про це йдеться у відповіді на депутатський запит, який є у розпорядженні Галки. 

Читайте також: У Франківську найкращі фізичні терапевти міркували, як ефективно реабілітувати постраждалих від війни (ФОТО)

Як вже повідомляла Галка, на сесії міської ради 4 листопада депутат Василь Бойчук озвучив запит. У тексті запиту, зокрема, говорилося, що «містом керують бандити та корупціонери». При цьому серед інших прізвищ згадується депутат міської ради Михайло Сеньків.

У свою чергу ображений депутат звернувся до прокуратуру та міліції з проханням перевірити “причетність депутата Михайла Сеньківа до проявів бандитизму та корупції у міській раді відповідно до інформації, наданої депутатом Василем Бойчуком“.

Міліція, за її твердженням, провела спілкування із неназваними особами, які працюють у міській раді, які пояснили, що про причетність Сеньківа до проявів бандитизму і корупції чують уперше та нічого більше пояснити не можуть.

Раніше, народний депутат Олександр Шевченко списав свої  вислови про “гідру корупції” на “характер використання мовно-стилістичних засобів (вживання гіпербол, алегорій, сатири)”  та  відмовився “підтверджувати, спростовувати чи проводити перевірку особистих припущень“.

сеньків бандитизм