На вулиці Довгій занедбану ділянку хочуть перетворити на “острів щасливих дітей” (ПРОЕКТ)

Автор: Застава Максим

16 Тра, 2019 09:32

На вулиці Довгій занедбану ділянку хочуть перетворити на “острів щасливих дітей” (ПРОЕКТ)

Ділянку на вулиці Довга, 37 (ЗШ №1) хочуть переоблаштувати у простір для дітей.

Відповідний проект подали на голосування “Бюджету участі”, інформує “Галка“.

Авторка ідеї Ірина Галаса зазначає, на пришкільній території, де діти проводять багато часу, відсутній сучасний, безпечний спортивно-ігровий майданчик, який би міг урізноманітнити їхнє навчання і відпочинок.

“На даний час територія для майбутнього майданчика майже пуста, на ній ростуть трава і дикорослі кущі, старенькі деревця, які зацікавлення у дітей не викликають”, – каже Галаса.

На думку авторки проекту, облаштування сучасного спортивно-ігрового майданчика сприятиме цікавому проведенню прогулянок, підвищенню спортивної підготовки учнів у ненав’язливій ігровій формі, сприятиме розвитку уваги, швидкості реагування та орієнтування завдяки грі в маленький теніс та шахи.

“Вуличні тенісні та шахові столи, зручні лавочки, красиві доріжки створять належні комфортні умови для неформального спілкування та відпочинку дітей на свіжому повітрі. Сподіваємось, що облаштований майданчик стане одним з улюблених місць відпочинку не тільки для діток, а й для вчителів і батьків та мешканців мікрорайону”, – підсумувала Ірина Галаса.

Вартість комплексу робіт оцінюють у майже 300 тисяч гривень.

Нагадаємо, цьогоріч до “Бюджету участі” подали 133 проектів. Вони змагаються за чотири мільйони гривень з міського бюджету.

Голосування триватиме до 20 травня: віддати голос можна на сайті або в ЦНАПах (центральному та трьох територіальних підрозділах (вул. Галицька, Мазепи та Івана Павла ІІ). Важливо, що проголосувати можна тільки за один “великий” і “малий” проекти.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...