Популярні різновиди покеру

Автор: Борис Марія

17 Oct, 2022 11:13

Поділитись публікацією
Популярні різновиди покеру

Зіграти сьогодні в популярну карткову гру покер можна не тільки в наземних ігрових клубах, але і в онлайн казино Чемпіон і на інших віртуальних ігрових ресурсах.

Покер представлений кількома десятками видів, але серед них можна виділити найпоширеніші.

Техаський Холдем

Належить до найпопулярнішого різновиду покеру. Багато користувачів віддають перевагу саме цьому виду за рахунок ідеального співвідношення в ньому простоти ігрового процесу та азарту.

Метою гри є виграш банку, який формується з 2-х обов’язкових ставок геймерів та кількох добровільних. Це передбачає збір найсильнішої покерної 5-ти карткової комбінації. Кожна роздача – це кола торгівлі, етапи якої складаються з:

  • префлоп;
  • флоп;
  • терна;
  • рівера.

 Всі гравці отримують від круп’є по 2 закриті кишенькові карти. А у відкриту на ігровому столі викладаються 5 карток – спочатку 3, а далі, після кожного кола торгівлі, ще по 1-й. Весь призовий фонд (банк) під час розкриття карток після рівера дістанеться гравцю з найбільш сильною комбінацією.

Омаха

Гра представлена ​​двома типами – Омаха Хай (або просто Омаха) та Омаха Хай-лоу. Розглянемо особливості Омахи Хай, схожої на Техаський Холдем. Її відмінності від Холдему полягають у наступному:

  • гравець отримує 4, а не 2 закриті карти;
  • щоб скласти комбінацію дозволяється використовувати лише 2 кишенькові карти та лише 3 загальні.

Розіграш в Омаху такий самий, як і в Техаському Холдемі.

5-ти картковий Дро-покер

Вважається одним із найдавніших різновидів покеру, для якого також характерні риси, притаманні Техаському Холдему. Складання найсильнішої комбінації з 5 карт є метою цього виду покеру.

У Дро-Покері застосовуються обов’язкові ставки – Анте і, набагато рідше, блайнди, а структура гри складається з 2-х кіл торгівлі. При отриманні 5 карт, розташованих вгору сорочкою, кожен гравець має право обміняти їх (хоч і всі), після того, як 1-й раунд торгів буде закінчено.

Торги відкриваються гравцем, який знаходиться з лівого боку від круп’є. Необов’язковим є скидання своїх карток та їх заміна. Це можна не виконувати, якщо у гравця і так добре поєднання карт. Розкриття карт, або шоудаун, відбувається, як тільки завершується фінальне коло торгів.

Щоб визначити, хто переміг, між гравцями звіряються всі зібрані комбінації карт. Якщо у двох гравців комбінації будуть однаковими, розподіл банку між ними відбувається в рівних частинах.

7-ми картковий стад

Для нього характерна наявність Анте (обов’язкової ставки) та 5-ти кіл торгівлі. У 7-ми картковому стаді кожному геймеру роздаються 3 закриті карти та 4 відкриті. Мета гри полягає у складанні найвищої 5-ти карткової комбінації з отриманих 7-ми.

На початку ігрового процесу, як тільки буде зроблена Анте, гравцям видаються одна дор-карта (відкрита для всіх) і 2 закриті кишенькові. Якщо у гравця виявиться найслабша карта (по гідності і масті), він робить вступну ставку (ще вона називається бринг-ін).

Далі виконуються торги, де кожним учасником ставки робляться за годинниковою стрілкою. Після цього всім здається чергова відкрита карта, і за цим починається наступна стадія гри.

Відкриття торгів виконує гравець із найсильнішою комбінацією відкритих карт. Якщо таких учасників кілька, починає найближчий до круп’є (сидить ліворуч). Видається чергова відкрита карта, і цей етап називається «п’ята вулиця». Під час нього здійснюється подвоєння ставок.

Далі все по порядку – видача закритої карти та “шоста вулиця”, потім фінальним колом торгівлі є рівер, або “сьома вулиця”. Щойно торги завершені, усі учасники відкривають карти для звіряння зібраних комбінацій. Виграє роздачу та забирає банк гравець, у якого рука буде найсильнішою.

Партнерська публікація. Грай відповідально.