Представники місії ОБСЄ на Івано-Франківщині проходять ротацію

Автор: Людмила Баран

07 Oct, 2014 19:22

Представники місії ОБСЄ на Івано-Франківщині проходять ротацію

З нагоди зміни керівництва місії ОБСЄ на Прикарпатті відбулася зустріч в УСБУ. Термін діяльності спостерігачів в області продовжено. За цей час вони роблять звіти про безпеку регіону, які передають до 57-ми країн.

Відбулася зустріч моніторингової групи місії ОБСЄ в Івано-Франківській області з представниками СБУ, передає прес-служба УСБУ області. Візит можна назвати підсумковим, оскільки зараз представники місії, які працювали у області впродовж півроку, проходять часткову ротацію.

Керівник місії у Івано-Франківську Іштван Венсель покидає Україну. З цієї нагоди керівник спостережної групи у Івано-Франківську відвідав начальника УСБУ Миколу Найдича, щоб подякувати за співпрацю впродовж останніх пів року.

Від початку роботи місії 21 березня 2014 року проведено шість зустрічей, під час яких спостерігачі дізнавалися про ситуацію у галузі безпеки, що склалася на Прикарпатті.

За результатами спілкування з представниками області місія складає звіт, який представляє 57 країнам – учасницям ОБСЄ.

Служба безпеки України співпрацює з цією міжнародною організацією у сфері безпеки, роблячи свій внесок у створення достовірної картини ситуації в Україні для європейських держав – учасниць.

Хоча спочатку було заплановано, що тривалість роботи місії обмежиться шістьма місяцями, тепер термін діяльності спостерігачів ОБСЄ в Україні продовжено. Відтак обопільна співпраця задля зменшення загрози миру і стабільності в Україні триватиме.

До слова, нещодавно місія ОБСЄ мала екскурсію до “Прикарпаттяобленерго”. 

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry