ПС: Микитюка на посаду начальника управління підтримували різні «групіровки»

Автор: Турій Роман

07 Чер, 2014 18:40

Поділитись публікацією
ПС: Микитюка на посаду начальника управління підтримували різні «групіровки»

«Насправді Карабін є професійним спортивним менеджером, а Микитюк – лише піар-менеджер. Не думаю що в Микитюка є так само багато, як у його суперника на посаду, зв’язків і досвіду, щоб розвивати в області спорт. У призначенні Микитюка, як бачимо – зацікавлені представники двох одіозних політичних сил Прикарпаття, які перебувають при владі, очевидно – з метою підготовки до майбутніх виборів. Адже інформаційно-кадровий майданчик «Управління Молоді і спорту» досить зручний для просування політичних брендів».

Читайте також: Прикарпатський школяр майже ідеально здав чотири ЗНО - набрав 795 балів

Так прокоментував керівник Правого сектору в Івано-Франківській області Василь Абрамів громадські слухання та призначення начальника управління молоді та спорту Івано-Франківської ОДА.

«Мирослава Карабіна добре знаю, багато спілкувався з ним під час революційних подій. Тоді він неодноразово, при потребі, сприяв Правому сектору. Крім того відправляв своїх хлопців на Майдан у Київ, за що Чуднов сказав йому написати заяву на звільнення. Він робив внесок у Національну революцію на відміну від Ростислава Микитюка, який, подібно опозиції в Києві, займався забалакуванням Майдану ослаблюючи його. Карабіна, по-спортивному міцного характером, вважаю “людиною стержня”, що не можу сказати про Микитюка, на якого можуть впливати. Крім того, для порівняння, згадується революційний період, коли Микитюк (“голос Майдану”), “окупувавши” сцену та віддано виконуючи вказівки Василя Поповича, чинив перешкоду Національній революції – тривалий час не допускав ні мене ні інших представників Правого сектору висловитись щодо т.зв. “захоплення ОДА” 2 грудня 2013 р. Він тоді, в унісон з владою та опозицією називав нас провокаторами – тоді, коли проти нас вже було відкрито кримінальне провадження і мене готувались арештувати…

Те, що закидають Карабіну його перебування у владі і “відкати” за часів режиму Януковича, – знаю, що й Микитюк працював при тій владі, яка, зрештою, не змінилася. Для мене незрозумілою є позиція Координаційної ради щодо саме цього призначення, адже ж в ОДА нині продовжують працювати відкриті регіонали», – говорить Абрамів.

На його думку, громадське слухання внесло розкол у спортивне середовище Івано-Франківщини.

«Показовою є підтримка висловлена Микитюку знаним спортсменом міста Віталієм Меріновим. За весь період Революції ні Мерінова, ні його людей неможливо було побачити на Майдані – навіть в час, коли все місто очікувало приїзду “тітушок”, їх не було серед революційної молоді. Натомість бачили Віталькових вихованців у “громадській охороні” колишнього начальника міліції Фелика, а також їх було виявлено при невдалій спробі влитись в ряди Правого сектору.

Окрім того, в групі підтримки, я бачив представників спортивних “групіровок”, – “оспешників”, “буровських”, “меріновських”, які займаються охороною, “тримають” спортивні клуби, в певний час працюють за гроші. І їх, деякі не чисті на руку політики, використовують у своїх партійних інтересах. Дехто навчився кричати «Ганьба», не цураючись при тому, мабуть професійного, мату. На слуханні, як бачила громадськість, Мерінов і деякі інші особи перешкоджали мені висловити свою позицію, намагаючись мене у чомусь переконати перед самим мікрофоном, що й не дивно, зважаючи на поведінку Микитюка в період Майдану. Загострення ситуації на цьому «збіговиську» було недоцільним.

А взагалі думаю, що на противагу Карабіну, в минулому – боксеру, нині потрібно було ставити (!) молодого і перспективного спортсмена, а не Ростислава Микитюка, схильного до вживання спиртного. Хоча, все ж, я тому самому Микитюку пропонував стати заступником Карабіна для отримання більшого досвіду та знайомств, необхідних для розвитку спорту.

Щодо мого виступу – то я не хочу щоб за нас інші щось говорили чи користувалися нашим авторитетом, адже відомо, що Правий сектор багатьом тут, та й в Україні, стоїть «впоперек горла». Тому ми, вже як політична сила, метою якої є довершення Національної революції, стаємо публічними і висловлюємо свою, неприйнятну для багатьох політичних сил «зі стажем», позицію. Думаю, що коли всі займуться змінами, а не дерибаном посад – тоді й відбудеться зміни системи. Координаційна рада мала б зайняти позицію наглядової ради, а не «садити себе в крісла», чим всі «досягнення» Майдану можуть й закінчитися, як у 2004-му! Інакше дайте відповідь – кому належатиме функція громадського спостерігача за діяльністю влади!?

Правий сектор завжди виступає проти корупції і хабарництва, якою прогнила наша влада, виступає проти «договорняків», на основі яких вона формується!», – говорить Абрамів.

Теги: