Скандальні ділянки під забудову обговорять на громадських слуханнях

Автор: Людмила Баран

10 Жов, 2014 15:20

Скандальні ділянки під забудову обговорять на громадських слуханнях

У листопаді Департамент архітектури проведе серію громадських слухань. На них вирішуватимуть, чи варто давати дозвіл на проектування у суперечливих місцях в Івано-Франківську.

Читайте також: Революція в Чехословаччині: у палаці Потоцьких влаштують виставку світлин і покажуть оскароносний фільм

Під час сесії міської ради у серпні депутати не дали дозвіл на розробку детального плану для кількох територій у місті.  Тепер громадян запрошують прийти і висловити свої думки щодо будівництва на цих ділянках.

Зокрема, 10 листопада о 12 годині анонсовані громадські слухання щодо будівництва біля міського озера. Точніше – розроблення детального плану «Планувальна організація та уточнення позицій генерального плану щодо меж і функціонального використання території в межах вулиць Ленкавського – Р. Гурика – Південний бульвар – міське озеро в м. Івано-Франківську». Захід відбудеться  в приміщенні конференц-залу на вул. Гарбарській, 22, 8 поверх. Як відомо, мешканці протестували перед міською радою, коли депутати мали розглядати  це питання.

Як пояснив “Галці” Володимир Гайдар, на громадських слуханнях вирішуватимуть, чи варто давати дозвіл на розробку детального плану цих територій.

“На сесії ці питання були зняті, і рекомендували провести громадські слухання. Для підтвердження того, чи існує там проблема, яку слід вирішити у містобудівній документації, чи люди підтримують її розробку”, – сказав директор Департаменту містобудування й архітектури.

За його словами, сам проект детального плану території  проходитиме містобудівну раду,  громадські слухання, профільну депутатську комісію і затвердження на сесії. “Провести детальний план території так,щоб його ніхто не бачив, неможливо“, – зауважив Гайдар.

Також у  приміщенні конференц-залу на вулиці Гарбарській, 22 (зал Єпархії УГКЦ) заплановані громадські слухання детального плану території кварталу в межах вулиць Ленкавського – Романа Левицького – Набережної ім. В. Стефаника – Ясінських – Кривоноса в м. Івано-Франківську. Вони  відбудуться 10 листопада о 10 годині.

У цьому ж приміщенні о  14 годині планують обговорити проект кварталу на вулиці Гетьмана Мазепи (в районі будинків № 138, 140 а, поруч міського озера)  з одночасним розробленням детального плану території поруч міського озера для будівництва тенісних кортів.

Наступного дня – 12 листопада –  анонсовані  громадські слухання  детального плану території будівництва об’єктів придорожного сервісу вздовж вул. В. Івасюка, в межах від ТЦ «Епіцентр» до існуючої АЗС. Захід  відбудеться  о 10 годині в приміщені конференц-залу готелю «Станіславів» на вул. Чорновола, 7, на п’ятому поверсі.

Цього ж дня в цьому приміщенні  о 12 годині розглянуть детальний план території кварталу в межах вулиць Вовчинецької – Ольги Дучимінської – Миру – Деповської в м. Івано-Франківську.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...