Соцмережі стали невід’ємною складовою виборчого процесу, – спостерігач ОПОРИ

Автор: Костинюк Олександр

29 Бер, 2019 12:43

Соцмережі стали невід’ємною складовою виборчого процесу, – спостерігач ОПОРИ

Про це йшлося 29 березня на прес-конференції представників неурядової всеукраїнської організації громадського контролю “ОПОРА” та поліції.

Читайте також: У Франківську проголосувало у другому турі виборів неповних 38% виборців, - за даними ОПОРИ та КВУ (ГРАФІК)

Як відомо, вже в цю неділю, 31 березня 2019 року, в Україні пройдуть президентські вибори. Координатор спостереження ОПОРИ за виборами в області Богдан Морикіт розповів про готовність Прикарпаття до президентських виборів.

“В області працюють 7 окружних виборчих комісій у складі 240 членів ОВК. У березні прикарпатські ОВК утворили 1034 дільничі виборчі комісії, у яких на виборах працюватимуть 16714 осіб. Правом представництва у комісіях скористалися 24 кандидати”, – каже Богдан Морикіт.

За інформацією ОВК в області зможуть проголосувати понад один мільйон виборців (1 055 280). Тимчасово змінили місце голосування без зміни виборчої адреси 6340 виборців, інформує “Галка”.

Богдан Морикіт додає, найбільшою особливістю президентської виборчої кампанії-2019 можна назвати те, що передвиборча активність в основному сконцентрована в медіа-просторі.

“В інформаційному просторі відбувається чи не найбільша боротьба за прихильність виборців і найжорсткіша боротьба компроматів, що призводить до зростання напруги. Ріст популярності соцмереж призвів до того, що вони стали невід’ємною складовою виборчого процесу”, – зауважив Богдан Морикіт.

Читайте також:  ОПОРА розповіла, за яких кандидатів у президенти найактивніше агітували на Прикарпатті.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry