Тетяна Савчин раніше визнавала договори ЄРЦ і навіть давала рекомендації з їх покращення (ДОКУМЕНТИ)

Автор: Турій Роман

08 Dec, 2014 11:58

Тетяна Савчин раніше визнавала договори ЄРЦ і навіть давала рекомендації з їх покращення (ДОКУМЕНТИ)

Голова Івано-Франківського територіального відділення Антимонопольного комітету України Тетяна Савчин у 2011 році не лише визнавала договори приєднання КП “Єдиний розрахунковий центр”, але й особисто підписала такий договір як споживач послуг підприємства.

Читайте також: Двоє юних прикарпатців отримуватимуть стипендію від президента (ФОТО)

Про це свідчать копії документів, які є в розпорядженні редакції Галки.

Мова йде про “Рекомендації” обласного територіального відділення АМКУ від 25.10.2011 року, підписані зокрема Тетяною Савчин.

У документі йдеться про те, що територіальним відділенням Антимонопольного комітету в межах повноважень здійснюється постійний контроль за станом конкуренції на ринку житлово-комунальних послуг. З цією метою відділення АМК дослідило тексти договорів про надання послуг з управління та утримання будинків.

Як слідує з “Рекомендацій” відділення АМК було ознайомлене з тим, що договори ЄРЦ були опубліковані у газеті “Західний кур’єр” саме як договори приєднання. Однак зауваження з боку Савчин викликала не форма договорів, а їх окремі положення.

При цьому всі рекомендації антимонопольного комітету ЄРЦ негайно виконав.

Крім того, як свідчить другий документ, особисто Тетяна Савчин також не мала нічого проти форми договорів КП “ЄРЦ” та особисто підписала два примірники договору приєднання.

Як відомо пізніше, у 2013 році, територіальне відділення АМК оштрафувало ЄРЦ за укладання договорів з мешканцями в формі договорів приєднання5 грудня 2014 року на сесії обласної депутати обласної ради  підтримали  запит щодо люстрації Тетяни Савчин.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry