Угорські благодійники передали переселенцям ковдри, подушки та постіль (ФОТО)

Автор: Людмила Баран

09 Oct, 2014 17:17

Угорські благодійники передали переселенцям ковдри, подушки та постіль (ФОТО)

Представники Угорської Екуменічної Служби Допомоги 9 жовтня надали 15-тьом багатодітним родинам з Криму та Сходу України теплі ковдри і постільну білизну.

Працівники Угорської Екуменічної Служби Допомоги приїхали для ознайомлення з роботою Регіонального штабу та Координаційної ради з питань надання допомоги населенню під час надзвичайних ситуацій. Також – для вручення гуманітарної допомоги (ковдр та постільних наборів) вимушеним переселенцям, які проживають на території області, передає прес-служба ДСНС.

“Досвід роботи Координаційної ради вже визнано одним з найуспішніших в нашій країні та схвалено численними міжнародними організаціями, зокрема ОБСЄ, Управлінням Верховного комісара ООН у справах біженців”, – зауважив голова ОДА Олег Гончарук.

Зараз в області проживає понад 2300 осіб з Луганської, Донецької областей та півдня України, з них 900 – діти. Члени угорської делегації зазначили, що вони вивчатимуть їхні  потреби у зимовий період та надаватимуть відповідну допомогу.

Директор Угорської Екуменічної Служби Допомоги Ласло Лехел відзначив позитивний досвід прикарпатців щодо допомоги переселенцям. Він підкреслив злагодженість та ефективність роботи Координаційної ради з питань надання допомоги населенню під час надзвичайних ситуацій.

До слова, влітку Угорська Екуменічна Служба вже допомагала біженцям на Прикарпаття продуктовими наборами та побутовими речами.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry