В Івано-Франківській області бюджетникам заборгували 42 мільйони гривень

Автор: Костинюк Олександр

24 Кві, 2018 10:51

Поділитись публікацією
В Івано-Франківській області бюджетникам заборгували 42 мільйони гривень

Про це стало відомо сьогодні, 24 квітня, на засіданні колегії облдержадміністрації, інформує “Галка”.

Читайте також: У Франківську визначили переможців премії імені Патріарха Володимира Романюка та Митрополита Шептицького (ФОТО)

Засідання колегії розпочалося з вручення державних нагород жителям області за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, розвиток вітчизняної системи охорони здоров’я, надання кваліфікованої медичної допомоги, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм.

Учасники колегії відкрили порядок денний питанням “Про стан роботи щодо забезпечення своєчасної виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ, використання бюджетних коштів на підприємствах, в установах і організаціях області та посилення фінансово-бюджетної дисципліни”.

Про стан виплат заробітної плати бюджетникам в Івано-Франківської області доповів Роман Маланій, керівник апарату ОДА.

“Наразі це питання є актуальним і важливим для мешканців нашої області. Станом на 1 січня 2018 року борг по виплаті бюджетникам становив 30 мільйонів гривень. А станом на 19 квітня кредиторська заборгованість виросла до 42 мільйонів гривень”, – зазначив Маланій.

Основна причина такої ситуації по виплаті, на думку керівника апарату ОДА, це недостатня робота, що проводиться з метою пошуку джерел фінансових надходжень до бюджету, які б дозволили погасити заборгованість.

Також стало відомо, що в місті Івано-Франківську зарплату бюджетникам виплатили лише на 82%. А найбільш проблемними районами області по виплаті заробітних плат є Городенківський, Косівський та Тлумацький райони.

Голова Івано-Франківської облдержадміністрації Олег Гончарук закликав керівників цих районів активно вирішувати проблему із заборгованістю.

“Немає фінансового забезпечення? Та ви повинні “жити” у Департаменті фінансів, і постійно займатися цим питанням”, – каже Гончарук.