Просто куражились, писали сценарії на кухні у хрущовці, – багатомільйонник “Чоткий Паца” розповів про ютуб-життя (ВІДЕО)

Автор: Застава Максим

05 Вер, 2022 20:37

Поділитись публікацією
Просто куражились, писали сценарії на кухні у хрущовці, – багатомільйонник “Чоткий Паца” розповів про ютуб-життя (ВІДЕО)

Костя Клепка – режисер та автор YouTube-каналу «Чоткий Паца». Чоловік розповів про історію створення найпопулярнішого українського ютуб-каналу і про те, скільки коштує зняти одну пародію. Крім того, він пояснив, що не так з Донбасом й зізнався, для чого пішов на інтерв’ю до Гордона.

Читайте також: Нам є куди звозити й що "продати", - тревел-блогер Влад Хільченко про туризм в Україні (ВІДЕО)

Про це та інше Клепка розповів у свіжому випуску ютуб-проєкту “Розмова” ведучому Сергію Лиховиді.

Про історію створення каналу “Чоткий паца”

Була молодість безтурботна, ми просто куражились, сиділи з другом на кухні у хрущовці, писали сценарії, хохотали. А потім виявилося, що за це ще й гроші платять. Я ніколи не розумів, що гумором можна заробляти і я взагалі з гумором себе не пов’язував. Друг мені відкрив цей потенціал, за що я йому дуже вдячний.

Потім зняли першу пародію й за тиждень її переглянули мільйон разів.

Скільки до 24 лютого коштувала одна пародія?

Близько п’ять тисяч доларів. Люди цього не розуміють, подивилися три хвилини й такі: “клас, супер”. А те, що це місяць роботи, купа грошей, велика команда, і коли не заходило, було образливо.

У 2018-2019 роках кожен наш кліп був на першому місці у трендах. Але чистий прибуток низький, бо велика собівартість продукту.

Про зміни в українському ютубі

На ґрунті спільної біди – відбулося єднання (контентмейкерів – ред.). Люди, які до війни не сильно спілкувалися – зараз всі спільну справу робимо, інформаційний фронт. Комьюніті росте.

Які я дивлюся ютуб-канали? Скоро вийде цікаве шоу “Солов’їне шоу” – про українську мову. Також є цікавий канал “ШоЗаСонг”, “The Ukrainians”, “Підпільний  стендап”, “Вишиванка”, “Bezodnya Music”, “Твоя підпільна гуманітарка”, “ім. Т.Г Шевченка”, “Історія без міфів”.

Про інтерв’ю Гордону

Я його розділяю як особистість і його конкретний цей проєкт інтерв’ю – мені був цікавий формат. І мені було цікаво вийти на нову аудиторію. Це зіграло дуже добре для мене. 

Я багато чого наговорив, чого б зараз не сказав, але прикольний досвід. Зараз би не пішов.

Більше – у відео:

Додамо, що проєкт “Розмова” – це не класичне інтерв’ю, це – відверта та щира розмова двох людей про всі ті події, які зараз відбуваються в Україні.

“Ми говоримо про дуже серйозні та складні речі, але ми не забуваємо інколи посміхатися і не відходимо від світлої сторони, адже добро і світло обов’язково переможе!”, – ділиться Сергій Лиховида.