У начальника міліції новий заступник – з Одеської області

Автор: Людмила Баран

28 Sep, 2014 11:25

У начальника міліції новий заступник –  з Одеської області

Кримінальний блок обласного управління внутрішніх справ очолив  Ігор Паніотов. Також він призначений заступником начальника УМВС. До того полковник займав аналогічну посаду в Одеській області.

Читайте також: В Івано-Франківську помер священник УГКЦ

Ігоря Паніотова було представлено на обговорення за участю громадськості. На засіданні були присутні представники дорадчих органів – обласної організації профспілки атестованих працівників міліції, Громадської ради, «Самооборони», передає прес-служба УМВС.

Перед цим тимчасово виконував обов’язки заступника начальника УМВС, начальника кримінальної міліції  Ігор Бабюк.

Ігор Паніотов почав службу в органах внутрішніх справ 1989 року з посади міліціонера відділу охорони. Надалі працював у різних підрозділах кримінального блоку міліції. На Івано-Франківщину перейшов з посади заступника начальника ГУМВС України в Одеській області.

ігор паніотов

Новопризначений заступник начальника обласного управління міліції зазначив, що усвідомлює покладену на нього відповідальність та намітив пріоритетні напрямки роботи.

До слова, теперішній начальник обласної міліції Микола Семенишин з Хмельниччини працює на цій посаді вже приблизно три місяці. Нещодавно він очолив Федерацію самбо.   Як відомо, призначенню головного міліціонера області передувала серія мітингів від громадських активістів.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry