Прочистка унітаза: що робити, коли вантуз безсилий і причини забитості

22 Гру, 2023 12:41

Поділитись публікацією
Прочистка унітаза: що робити, коли вантуз безсилий і причини забитості

Унітази можуть бути капризними й існує багато причин, через які вони можуть забитися. У більшості випадків може врятувати вантуз і хімічні речовини. Втім часом необхідні глобальніші дії, наприклад, професійна прочистка унітаза.

У випадках, коли звичні домашні засоби не діють, допомогти можуть спеціалісти. Зокрема компанія “МонтажТехСервіс” https://mtsewer.com.ua/services/mts-prochistka-unitaza/, працівники якої в режимі 24/7 у різних куточках країни допоможуть прочистити забитість будь-якої складності.

Чому забився унітаз?

Існує безліч речей, які можуть забити туалет: від волосся та сміття, до зовнішніх джерел, впоратися з якими не завжди у силах господаря. Та загалом викликати забитість одним натисканням може неправильне змивання або кидання чужорідних предметів у каналізацію.

Спеціалісти виокремлюють наступні найпоширеніші причини забитих туалетів.

Заслабкий унітаз

Основна причина постійно забитих туалетів проста – слабкий унітаз. Сантехніка з низьким водоспоживанням часто дозволяє економити на рахунках за воду, але щодо ефективності вони не найкращі.

Рівень води в такому туалеті зазвичай нижчий від норми, і хоча це може бути достатньо для рідин, це не дуже ефективно для твердих відходів. Якщо ви помічаєте, що ваш унітаз регулярно забивається навіть після використання вантуза, то, швидше за все, це тому, що ваш туалет не достатньо потужний, щоб видалити усі відходи за один раз.

Змивання того, чого не слід змивати

Унітази призначені для одного, і тільки одного. Коли ви намагаєтеся змити щось інше, то швидше за все, створите засмічення. Забитість можуть створити: вологі серветки, паперові рушники та навіть ватні палички. Часом в унітаз змивають недоїдки, що також є небажаним.

 

«Жорстка» вода

Через таку воду відбувається відкладення мінералів у каналізаційних трубах.

Зарадити цьому допоможуть продукти, спеціально призначені для боротьби з відкладеннями мінералів на внутрішніх стінках труб.

прочистка унітаза

Старі труби

Якщо вашому будинку кілька десятків років, то, ймовірно, ваші каналізаційні труби не в найкращому стані.

Найкращим рішенням, попри те, що це не легко й дорого, є заміна каналізаційних ліній. Зрештою це окупиться, адже не доведеться на регулярній основі звертатися до спеціалістів.

Волосся та інше різне сміття

Волосся — це дуже поширена причина засмічення туалетів, адже воно не розчиняється.

Якщо волосся або інше сміття потрапляє у ваші каналізаційні труби й не доходить до дренажної системи, то з часом воно може засмітити труби, адже система не може впоратися з такою кількістю матеріалу.

Погано обслуговувані каналізаційні системи

Це актуальна проблема для багатоквартирних будинків. Зрештою, забитість може бути проблемою й в інших жителів. Швидше за все, каналізаційні лінії не обслуговуються належним чином, і це може спричинити серйозні проблеми для всіх.

Тут варто звертатися до управляючої компанії чи голови ОСББ.

Неправильно встановлений унітаз

Якщо унітаз встановлено неправильно, ви можете помічати не лише слабкий змив, але й воду на підлозі. Адже між приладом і його основою може бути щілина.

Найкращий крок тут — найняти ліцензованого сантехніка, який упевниться, що все з’єднано надійно, аби не виникло проблем з засміченням або витоками стоків.

унітаз

Не завжди легко визначити, чим унітаз забитий і чи взагалі причиною слабкого змиву є засмічення. У будь-якому випадку, вчасне звернення до спеціалістів і професійна прочистка унітаза допоможе не влетіти у копійочку.

*партнерська публікація