Українських ветеринарів закликають ділитися «воєнними» історіями

Автор: Костинюк Олександр

05 Жов, 2022 12:06

Поділитись публікацією
Українських ветеринарів закликають ділитися «воєнними» історіями

Чимало ветеринарних лікарів стали свідками бойових дій, у складних обставинах рятували тварин, допомагали евакуйованим чотирилапим. ГО UPAW збирає історії ветеринарних лікарів України та планує видати з ними книгу. 

Читайте також: Мер Калуша йде у відставку - каже, через стан здоров'я (ВІДЕО)

UPAW (Світова Асоціація з питань тварин України) анонсувала проєкт «Історії ветеринарних лікарів України у війні». Його результатом має бути ілюстрована книга про професійну діяльність та життя ветеринарних лікарів в умовах війни, передає “Галка”.

«Кожна пережита під час війни історія — це величезна цінність. Ми хочемо почути наших ветеринарів та розповісти про них усій Україні, а також світовій спільноті. Зокрема, ми плануємо перекласти і видати ще й книгу англійською», — розповідає співзасновниця UPAW Ольга Кирилович.

Якщо ви український ветлікар, надсилайте свою історію на електронну скриньку [email protected] з темою листа: Проєкт «Історії ветеринарних лікарів України у війні». Приблизний обсяг тексту — 2-10 сторінок А4 (5-15 тис знаків з пробілами). Дедлайн — 31 жовтня.

«Найголовніше — не боятися розповісти свою історію. Над відібраними текстами працюватиме наш літредактор, а ще за бажанням ви зможете залишатися анонімним автором. Чекаємо на ваші історії та віримо в перемогу України!» — каже співзасновниця UPAW Оксана Кошак.

Довідково. UPAW – це партнерство українських організацій, перша в Україні спільнота, яка впроваджує інноваційний менеджмент в галузі добробуту тварин. UPAW має чотири напрями діяльності: освітні, інфраструктурні, законотворчі проєкти, а також кризовий менеджмент, який зараз є найбільш актуальним та затребуваним. 

За 7 місяців роботи UPAW доставила 944 тонни гуманітарної допомоги для тварин, нагодувала понад 98 000 котів та собак та втілила низку важливих проєктів.

Прочитати історії про допомогу тваринам, а також дізнатися більше про роботу UPAW можна у соцмережах ГО: Facebook та Instagram.