Як закрити борг по кредитній карті?

30 Кві, 2024 14:54

Поділитись публікацією
Як закрити борг по кредитній карті?

Без сумніву, кредитні картки стали неодмінною складовою сучасного способу життя, забезпечуючи зручність у платіжних операціях. Проте, для багатьох українців виникає проблема накопичення значного боргу за кредитною карткою, який накладається банком. Реальний обсяг заборгованості визначається угодою про кредитування, яку підписують при отриманні картки. Нажаль, багато з нас уникають ознайомлення з цими угодами.

Розглянемо можливості позбутися від боргу за кредитною карткою та можливість закрити картку з невиплаченим боргом. Якщо вам потрібно відкрити кредитну картку онлайн, зверніть увагу на пропозиції від «Банк Кредит Дніпро». Вони надають широкий вибір карток з різними умовами та перевагами.

Чи можуть заблокувати картку через заборгованість?

Блокування банківської картки – це обмеження, яке перешкоджає її використанню для проведення платежів та інших фінансових операцій. Цей процес може бути започаткований або клієнтом, або банком.

Заборгованість за кредитною карткою є однією з причин блокування, але існують й інші сценарії, такі як:

  • невірне введення PIN-коду тричі;
  • діяльність на сайтах з підозрілою активністю, виявленою службою безпеки, такі як великі переклади або зняття грошей однаковими сумами;
  • закінчення терміну дії карти;
  • рішення суду;
  • втрата картки або її крадіжка;
  • рішення клієнта про самостійне заблокування.

Чи можна заблокувати картку з боргом? Так, як з боку банку, так і за бажанням клієнта. Однак це не впливає на суму боргу, який все одно потрібно виплачувати. Також, банк може заблокувати картку, якщо здійснювалися готівкові видачі в підозрілих банкоматах або оплати через небезпечні термінали. Рідко блокування може бути викликане скаргами третіх осіб, але такий випадок також можливий.

Як вирішити проблему з боргом на кредитній картці?

Якщо ви виявили, що на вашому кредитному рахунку є борг, і не знаєте, що робити, ми можемо надати вам пораду. Перш за все, важливо обов’язково погасити як основну суму кредиту, так і всі нараховані відсотки. Для отримання інформації про заборгованість можна звернутися в банк особисто, скористатися інтернет-банкінгом або зателефонувати на гарячу лінію контактного центру.

Найефективнішим способом погашення кредиту є звернення безпосередньо до банку. Фахівці банку допоможуть вам написати заяву, і ви зможете особисто переконатися, що борг погашений, і офіційно закрити кредитну карту.

Ще одним способом погасити борг на кредитній карті є використання інтернет-банкінгу. Для цього потрібно зателефонувати на гарячу лінію банку, де фахівець уточнить залишок на балансі та суму заборгованості. При наявності боргу можна його погасити та подати заявку на закриття рахунку. Важливо розрізняти блокування картки від розірвання кредитного договору: у першому випадку річні відсотки залишаються. При здійсненні погашення кредиту за допомогою телефонного звернення, важливо точно розрахувати суму до копійки. Після подання заявки банку може знадобитися кілька днів на закриття рахунку, а разом із цим буде закрито й кредит.

Реклама