Жага до мандрів та незвична геометрія: франківців запрошують на фотовиставку в “Бастіон”

Автор: Єва Жасминова

27 Вер, 2019 19:46

Поділитись публікацією
Жага до мандрів та незвична геометрія: франківців запрошують на фотовиставку в “Бастіон”

Фотовиставку відкриють 28 вересня о 16.00, у фортечній галереї “Бастіон”.

“Геометрія Санторіні”– про те, як ти отримуєш чисту візуальну естетичну насолоду від простоти кольорів та форм архітектури у поєднанні з природою…

Голубе небо, білі хмари, темно-сині горизонти моря, зелень субтропічної природи дивно і цікаво компонуються у абстрактну картинку разом з рукотворним спадком острова…

Симетрично-асиметричні білі, жовті, кремові будиночки… величні ортодоксальні сині куполи церков… старі , однак автентичні, голубі двері та вікна з облупленою фарбою… сіро-білі сходи, які петляють і кружляють вниз…

Сонячне проміння зігріває кожен клаптик острова, створюючи динамічні тіньові схеми і паттерни, які вибудовують незвичну геометрію… Геометрію Санторіні…

Роботи, представлені на експозиції є нічим іншим, як лаконічним блендом двох основних пристрастей мисткині – фото та мандрів.

Довідково:
Леся Гребенюк – франківка. Народилась у 1981 році.
Закінчила Прикарпатський Національний університет, факультет романо-германської філології, за основним фахом – викладач англійської мови, перекладач.

Захоплення фотографією народилось ще у дитинстві, коли маленька Леся асистувала дідусю під час родинних фотосесій, а потім годинами “допомагала” проявляти плівкові знімки.
З 2010 року Леся займалась аматорською художньою фотографією.

Восени 2014 року закінчила школу фотографії “Фотохудожник” (викладачі Ярема Проців та Микола Калитчук).
З 2015 року – член народного Тисменицького фотоклубу “Колумб”.

З 2016 року – член Національної Спілки Фотохудожників України. Деякі з фоторобіт Лесі експонувались на різних колективних виставках як в Україні, так і закордоном.
У 2016 році автор презентувала свою першу персональну виставку КУБА ЛІБРЕ у мистецькій галереї Бастіон.

Серед власних пристрастей, авторка з посмішкою визнає жагу до подорожей , пригод та пізнання  зокрема пізнання мови, культури, природи, архітектури, ментальності та зовнішності різних етносів світу. А фотографія, – власне, і є її улюбленим мистецьким «інструментом» фіксації моменту пережитого досвіду, який буде візуально оповідати про все побачене і звідане.. і гріти теплим спогадом у холодні періоди життя…