Студенти презентували першу книгу про прикарпатських журналістів (ФОТО)

Автор: Турій Роман

04 Чер, 2019 21:11

Поділитись публікацією
Студенти презентували першу книгу про прикарпатських журналістів (ФОТО)

Четвертого червня у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника презентували першу студентську книжку кафедри журналістики, яка вийшла в рамках започаткованого цього року видавничого проекту «Поміж текстом: журналісти для журналістів».

До неї увійшло 50 інтерв’ю з «акулами пера» медіасфери Прикарпаття та зі студентами, які роблять перші професійні кроки до вершин журналістської майстерності.
Дані інтерв’ю – приклад успішних людей у галузі журналістики різного покоління. Вони розкривають долі газетярів, радіо- і телевізійників, їхню відданість обраній професії, їхні злети і падіння, переживання та розчарування.
Ця книжка про людей, які, як правило, залишаються за кадром, пише Галка.
Журналісти постійно розповідають про когось, пишуть про щось, висвітлюють сотні подій на день. У цих безперервних потоках інформації вони й не звертають уваги на те, що їхні історії – не менш унікальні, захоплюючі та цікаві.
«Проект започаткований 2019 року в рамках навчальних дисциплін «Видавничий менеджмент» та «Видавнича справа». У ньому взяли участь студенти 3-го та 5-го курсів «Журналістика» факультету філології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

«Мета видавничого проекту – на практиці удосконалити вміння студентів писати, формувати, редагувати та укладати свої матеріали», – розповідає Галина Пристай, автор ідеї проекту, викладачка, кандидатка наук з соціальних комунікацій.

Перший випуск проекту за назвою «Медіасфера Прикарпаття» приурочений до Дня журналіста та містить 4 розділи:
– Сила і авторитет професійного слова: думки журналістів-фахівців.
– Відверто про журналістику: погляди молодих спеціалістів.
– Юні в професії: студенти про журналістику.
– Слово від інтерв’юерів.
Інтерв’ю в межах розділів представлені за абеткою прізвищ журналістів. Скан-копії відгуків студентів-інтерв’юерів, які упорядковано у 4 розділі, згодом можуть стати цінними рукописами.
Видання адресоване журналістам, викладачам, учням і студентам навчальних закладів, усім, кого цікавить медіа-діяльність.